Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 14:58   #8
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
1. Dziewczyna z pociągu - Paula Hawkins



**** - czytelniczy fast food

Książka jest thrillerem aspirującym do dopisku: psychologiczny. Rozpędza się wolno niczym polski pociąg, by przez chwilę "popisać się" zawrotną prędkością i utknąć w szczerym polu.

Historia opowiadana jest z punktu widzenia bohatera… a raczej trzech bohaterek. Mamy zdradzoną pijaczkę, która byłaby całkiem sprawnie i ładnym opisanym, żywym człowiekiem, gdyby nie była durna jak kwoka i to tak, że aż bolą oczy;
byłą kochankę, która jest teraz żoną i bawi się w dom, płytka, mdła i nie warta większej uwagi zapchajdziura, którą chyba autorka musiała pisać by książka nie skończyła się na 100 stronach;
oraz seksoholiczkę… sąsiadkę z tajemnicą~, która wzbudza mieszane uczucia, ale jest najciekawsza, ze wszystkich trzech panienek i co najważniejsze… zniiika w tajemniczych okolicznościaaach.

Thriller jest bardziej kryminałem gdzie sprawę rozwiązują nie policjanci a tytułowa "dziewczyna z pociągu" i dość szybko czytelnik orientuje się finału, albo miałam po prostu nie farta, że szczeliłam i trafiłam będąc w 1/4 książki :P
Niemniej czyta się szybko, z racji prostego języka i pierwszoosobowej formy.
Na odmóżdżenie w sam raz.

 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline