Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 11:37   #50
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Ojojoj, Czesio tęskni za Przeklinaczkiem - zajojczył Czesio, po czym poprosił o telefon do przyjaciela.


- PRZEKLINIAK! PRZEKLINIAAAK! GDZIE JES-TEŚ?! - Czesio darł mordę do telefonu.
- Czesio, weź się tak kurwa nie drzyj! Jestem za tobą! - rozległ się wysoki, nieeco skrzeczący głos za plecami Czesia.


- yyy! Przekliniak! - uradował się zombiak na widok małego brązowego misia. Podbiegł do niego, po czym wziął w ramiona.
- Dobra, dobra, Czesiu, kurwa, starczy! Puść mnie na ziemię - odparł Przekliniak. - Przyszedłem ci pomóc.
- Dziękuję, Przekliniaczku - po czym Czesio zrelacjonował misiowi to, co się podziało do tego czasu.

- Dobra, Czesiu mi wszystko opowiedział, więc tak:
  • Miasto poniosło wielką stratę, straciło DareDevila, któremu Kingpin nie zjebie akcji. Przyznać się, kto był przez niego ostatnio więziony! (Constantine i tak jak będzie chciał, może się wywiedzieć od Daredevila, ale dla miasta lepiej, by nie musiał marnować swojej sztuczki.)
  • Czesio zapewnia, że na nikogo nie podniosł ręki w poprzedniej nocy.
  • Jeszcze nikt nie wziął po uwagę, że czarnuch w bieli (Bóg) może być w mafii, a pseudo-klecha (czytaj: Lucyfer) może być nie-mafią lub na odwrót.
  • Przydałoby się wpierw wyeliminować Lokiego z mafii, jako że on z niej najbardziej robi w chuja wszystkich. Hard Gay, masz chyba konkurencję.
  • Ten pederasta (Hard Guy) nie podoba mi się, możliwe, że to SK, co udaje Klauna, żeby nie dostać wpierdolu za dnia, ale coś nagle ucichł, może kto go hardcore'owo w nocy od tyłu zapiął,
  • Gollum może być z miasta, ale wpierw lambadziara Kim musi udowodnić swoją niewinność,
  • Propozycja dla Xawera: sprawdzić Boga lub Lucyfera,
  • Kto lurkuje i siedzi cicho, dostaje [bb]wpierdol[/bb], czyli ci co jebią z boku, idą na pierwszy strzał,
  • Kto lurkuje, siedzi cicho i nie skacze, ten jest od kurwów i karakanów z PiSu i złych popierdolców,
  • Niech doktorek [Xawery] uważa, bo: Jeśli sprawdzi osobę wrabianą przez Lokiego, widzi ją jako członka mafii, więc z mafii najkorzystniej jest wyeliminować Lokiego,
  • Zielona Latarnia może skorzystać ze sprawdzania roli. Modlić się, żeby ZL, profesorek i Batman nie trafili na tę samą osobę.
  • Po dowiedzeniu się, kim jest SK, w nocy niech zdejmie go Wdowa (chyba że nie będzie żyć)

- To gadać, kto był więziony przez Daredevila? - Misio rzucił to pytanie do zebranego ludu.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 14-04-2017 o 12:06.
Ryo jest offline