Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2021, 17:37   #174
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Dorzucę coś od siebie, rozwijając wypowiedź Kerma.

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Odejście kilku osób to w pewnym sensie pokłosie sprawy Ombrose'a. I nie, nie wszystkich podpisanych "wywiało", nikt też nikogo nie wyrzucił.
Problemem była kwestia złamania przez część Obsługi wewnętrznego regulaminu. Po przedstawieniu wspólnego stanowiska daliśmy tym Opiekunom szansę do wytłumaczenia, dlaczego tak zrobili (tj. złamali wytyczne regulaminu pisanego, notabene, przez Mirę). Wtedy posypały się rezygnacje.

W sprawie Ombrose'a na pewno nie pomogła niekoleżeńska postawa jaką ów Ombrose zaczął przejawiać nie tylko wobec Mag, ale także członków Obsługi, a nawet swoich dotychczasowych "obrońców". W wyniku śledztwa wyszło też szydło z wora, że w podobny choć bardziej "po cichaczu" sposób zaszczuł dwie inne Użytkowniczki w ostatnich miesiącach - odeszły one z naszego forum przez niego. To wpłynęło na decyzję o banie.

Cytat:
Na to, że nie wierzysz (i nie tylko Ty), że Witch Slap to nie multikonto Zombianny, nic nie poradzę. To, że można mieć kilka kont na HG nie znaczy, że inni je mają.
O wszystkim może zadecydować najwyżej styl pisania, a - jak wspomniano - one mają inny styl formułowania wypowiedzi.
Są pewne sposoby na sprawdzenie, czy ktoś ma dwa konta na LI, ale w tym przypadku nic nie wykazały.
To prawda, tym bardziej, że znam obydwie Użytkowniczki prywatnie. Nie jest to żadne multikonto. Makao również nim nie jest, gdyż ją również znam osobiście i mogę za to ręczyć - a wspominam o tym bo zauważyłem, że ktoś i ją chce wciągać do tego bagna insynuacji.

Tym samym, żeby była pełna jasność: żadna z tych Użytkowniczek nie zostanie ukarana za multikonto.

Cytat:
A to, że Zombianna niepotrzebnie prosiła ją o wysłanie tamtej wiadomości, to inna sprawa.
Tutaj ja muszę się przyznać do błędu. To ja chciałem zająć się sprawą sond i wysłać PW Hungmungowi. Niestety coś mi wypadło i musiałem wybyć z dala od internetów. Posłałem więc prośbę do Zombianny aby ona to zrobiła. Ona wysłała do Witch Slap, ponieważ ją zjadła służba. A Witch Slap zrobiła, z tego co widzę, 'kopiuj-wklej'.

Za owe niedociągnięcie z mojej strony sypię głowę popiołem.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem